slide1.jpg

Niezawodny i doświadczony producent

elementów metalowych na rynku automotive i agd

slide1.jpg

Nowoczesny i bogaty

Park maszynowy

slide1.jpg

Własne laboratorium pomiarowe

i narzędziownie wraz z działem projektowym

slide1.jpg

Wykwalifikowana i doświadczona

Kadra specjalistów do Twoich usług

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Image
Lokalizacja blisko stref przemysłowych Dolnego Śląska
Od 40 lat zajmujemy się obróbką metali na zimno oraz montażem wytworzonych przez siebie elementów. Nasze doświadczenie pozwala z sukcesami produkować dla najbardziej wymagających, w tym dla branży elektrycznej, agd i automotive. Trwałość i precyzja wykonania oraz spełnianie wymagań jakościowych stanowią fundament naszej produkcji. Kadra inżynierska prowadzi projekty od ich fazy rozwoju i prototypowania, poprzez produkcję narzędzi i zatwierdzenia do produkcji seryjnej.

Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu

Image
Długoletnie doświadczenie
Podejmujemy ambitne zadania skupiając się na tym, aby procesy przez nas projektowane i wdrażane były niezawodne i efektywne. Bazując na najnowszej wiedzy specjalistycznej, analizujemy każdy aspekt wskazywany przez Klienta pod kątem dostosowania jak najlepszej metody obróbki dla konkretnego produktu finalnego.
Image
Własna narzędziownia
Stabilność produkcji i terminowe wdrożenia gwarantuje wewnętrzna narzędziownia. Nasi fachowcy zapewniają serwis, przeglądy oraz modyfikacje i modernizacje narzędzi. Posiadają również ogromne doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie różnorodnych wzorców i sprawdzianów kontrolnych.
Image
Własne biuro projektowe
Sukcesy we wdrożeniach nowych produktów zapewniają zoptymalizowane i niezawodne narzędzia. Dlatego też nasz dział konstrukcyjny i narzędziownia wspólnie pracują nas koncepcją najbardziej wymagających tłoczników. Jesteśmy otwarci na dyskusje i dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z Klientem. Projektujemy w systemie 3D CAD bazując m.in. na oprogramowaniu CATIA.
Image
PN-EN ISO 9001:2015
Biorąc pod uwagę ogólnoświatowy zasięg naszych kontrahentów oraz globalny zakres ich praktyk biznesowych, rozwijamy i ciągle doskonalimy system zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001:2015 oraz wymagania jakościowe stawiane przez branżę automotive.

Fundamentem działania firmy DAGA jest postępowanie w duchu korporacyjnej polityki zrównoważonego rozwoju i tworzenie organizacji o najwyższych standardach odpowiedzialności społecznej. Nasza kultura i wartości opierają się na służbie, uczciwości i osobistej odpowiedzialności za nasze czyny oraz osiągane rezultaty. Dlatego strategiczne i operacyjne działania biznesu zawsze wiążemy z ochroną praw człowieka, praw pracowniczych i środowiska oraz przeciwdziałamy korupcji.

Producent elementów metalowych

Najwyższa jakość
Producent elementów metalowych
Daga w swoich strukturach posiada własne biuro projektowe, którego doświadczenie i wiedza pozwala na projektowanie nowoczesnych narzędzi jedno i wielotaktowych zarówno na potrzeby własne, jak i na zlecenia zewnętrzne Klienta. W ślad za projektem idzie nasze generalne wykonawstwo, które opieramy na własnej narzędziowni i na sprawdzonych podwykonawcach komponentów i części znormalizowanych.

Produkty & rozwiązania

Profesjonalne
Produkty i rozwiązania
Nasza oferta to m.in. tłoczenie i wykrawanie komponentów o grubości 0,3 mm - 10,0 mm z większości metali – w tym stali niskowęglowej, nierdzewnej, aluminium oraz miedzi. Dodatkowo projektujemy procesy produkcji oraz wykonujemy potrzebne do nich narzędzia według własnego projektu. Na życzenie Klienta nasza produkcja może zostać poddana obróbce galwanicznej bądź chemicznej poprzez naszych podwykonawców.

Menu strony