Image

Stawiamy na jakość i zrównoważony rozwój

Daga jest długoletnim producentem elementów metalowych dla wiodących firm branży automotive i agd. Specjalizujemy się w tłoczeniu i wykrawaniu elementów seryjnych i wielkoseryjnych zgodnie ze specyfikacją Klienta i jego wymaganiami. Nasz park maszynowy i własna narzędziownia z biurem projektowym umożliwiają nam kompleksową obsługę najbardziej wymagających zleceń. Dostarczamy swoim Klientom detale zabezpieczone antykorozyjnie dzięki współpracy z zakładami specjalizującymi się w powierzchniowej obróbce metali z zastosowaniem procesów elektrolitycznych i chemicznych.
Zobacz ofertę →

Producent Komponentów Metalowych

Image
Image
Image

Wykrawamy i tłoczymyze stali węglowej i stopowej, miedzi oraz aluminium

Specjalizujemy się w obróbce na zimno materiałów (blach/taśm/drutów płaskich) wykonanych m.in. ze stali niskowęglowych, nierdzewnych, miedzianych. Wszystkie surowce są certyfikowane i pochodzą od sprawdzonych i profesjonalnych centr serwisowych zatwierdzanych przez Klienta. Nasi dostawcy to firmy zarówno krajowe, jak i zagraniczne będące liderami na rynkach UE.

Wdrażamy nową produkcję na podstawie rysunku wyrobu i na podstawie wymagań Klienta i jego branży (m.in. PPAP). Samodzielnie projektujemy proces technologiczny wraz z towarzyszącym mu procesem jakości oraz narzędziami do wykrawania/tłoczenia w produkcji seryjnej. Mamy również możliwości techniczne do wykonania elementów prototypowych w fazie projektowej.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Projektujemy procesyi całe linie produkcyjne

Produkcja seryjna Od 40 lat produkujemy seryjnie elementy metalowe, z czego w kooperacji z producentami części automotive i agd od dwóch dekad. Rocznie średnio produkujemy na jedną zmianę około 7,5 mln elementów.

Dostarczamy je do Klientów własnym transportem lub też za pomocą spedycji. W ciągu ostatnich trzech lat, wliczając w to czas pandemii, na czas dostarczyliśmy 100% dostaw. Podstawą naszej produkcji są wykwalifikowani operatorzy, średni staż pracy na dziale produkcji to 15(+).
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontrola jakości i przyrządy pomiarowe

Wewnętrzne laboratorium pomiarowe wyposażone jest m.in.: w maszynę współrzędnościową Mitutoyo, mikroskop uniwersalny Keyence, mierniki powłok lakierniczych. W certyfikowanych laboratoriach zewnętrznych sprawdzamy zgodnie z wymaganiami Klienta twardość materiałów czy też czystość techniczną produktów własnych. Dodatkowo jednym z najważniejszych elementów procesów projektowania jakości jest produkcja i zatwierdzenie sprawdzianów i platform pomiarowych służących do efektywnego monitorowania najważniejszych charakterystyk produktu.

Ogromnym atutem naszego zespołu produkcyjnego jest dział montażu. Jest to wykwalifikowany i młody zespół zajmujący się precyzyjnym i manualnym montażem elementów metalowych, jak i procesami wymagającymi 100% kontroli wzorkowej.

Menu strony